Međunarodni ju-jitsu turnir

«Slovenija Pokal BREŽIC OPEN»

Protekli vikend 16. i 17. održan je međunarodni kadetski, juniorski i seniorski ju-jitsu turnir u Sloveniji pod nazivom «Slovenija-Pokal BREŽIC OPEN» na kojem je sudjelovalo preko 250 natjecatelja. I ovaj put su na turniru bili i natjecatelji ju-jitsu kluba «Zadar te osvojili zapažene rezultate. U kategoriji kadeta 1.mjesto su osvojili Tomislav Ramić (-46 kg) i Borna Ramić (-56 kg), u kategoriji kadetkinja 2.mjesto je osvojila Petra Tepić (-57 kg) i 3.mjesto je osvojila Iva Kosanović (-52 kg). U kategoriji juniora je nastupio Marijan Krasnići (-73 kg) sa jednom pobjedom i jednim porazom te se nije uspio kvalificirati za nastavak borbi. U kategoriji seniora osvojivši 1.mjesto nastupio je Vedran Ikić (-94 kg) .

By | 2009-10-22T16:42:34+00:00 October 22nd, 2009|Uncategorized|0 Comments